Atrakcje w okolicy

NASZA OKOLICA

Odkrywaj nowe, ciekawe miejsca niedaleko Teresina.

TRZCIANECKIE PLAŻE

7,9 km od Jaśków - Stara Plaża 8,2 km od Jaśków - Nowa Plaża 8,7 km od Jaśków - Logo W Trzciance znajdują się 3 plaże wraz z kąpieliskami sezonowo strzeżonymi. To miejsca do plażowania, kąpieli i rekreacji. Można skorzystać z wypożyczalni sprzętu wodnego, placu zabaw wraz z parkiem linowym dla dzieci, zewnętrznej siłowni oraz zaplecza gastronomicznego.

GOSPODARSTWO RYBACKIE TERESIN

2 km od Jaśków Na terenie gospodarstwa prowadzony jest chów i hodowla ryb. Każdy ma możliwość zakupu ryb żywych i patroszonych. Udostępnione są dwa łowiska komercyjne: karpiowe oraz pstrągowe. Dodatkowo gospodarze hodują na swoim terenie daniele, muflony oraz jelenia o imieniu "Kuba".

GOSPODARSTWO RYBACKIE W STOBNIE

18,8 km od Jaśków W tym miejscu można skorzystać z łowiska o powierzchni 3 hektarów, prowadzona jest całoroczna sprzedaż ryb żywych, patroszonych oraz wędzonych. Sezonowo otwarta jest także smażalnia ryb słodkowodnych.

PARK RYB SŁODKOWODNYCH

8 km od Jaśków Park znajduje się nad jeziorem Sarcz w Trzciance. Wzdłuż ścieżek pieszo-rowerowych podziwiać można 10 makiet ryb. Ponadto znaleźć można modele zwierząt leśnych oraz grzybów.

PUNKT WIDOKOWY W RADOLINIE

3,4 km od Jaśków Taras widokowy wraz z wiatą w Radolinie, z którego rozlega się wspaniały widok na Dolinę Noteci.

ŚLUZA NR 13 WALKOWICE

7,3 km od Jaśków Śluzy na Noteci stanowią zabytki hydrotechniki, śluza nr 13 została wybudowana w 1913 r.

HODOWLA KONIKA POLSKIEGO

20 m od Jaśków U naszych sąsiadów prowadzona jest hodowla Konika Polskiego. Na życzenie Gości prowadzone są przejażdżki konno lub bryczką.

ŚCIEŻKA NAD BUKÓWKĄ

11,4 km od Jaśków Ścieżka przyrodniczo - leśna, której trasa prowadzi wzdłuż rzeki Bukówki i Stawu Rychlickiego. Położona jest blisko miejscowości Smolarnia, na obrzeżu Puszczy Drawskiej. Znajduje się tam między innymi pomnik przyrody - dąb “Wojtek” o obwodzie pnia około 7,5m.

HODOWLA BYDŁA

0,6 km od Jaśków Bydło rasy Limousine na czele z bykiem o imieniu VOX oraz dolina rzeki Trzcianka.

UROCZYSKO

1,8 km od Jaśków Teren leśny w okolicach Teresina, gdzie można znaleźć między innymi meandrującą rzekę wzdłuż drogi.

SQUASH

7,9 km od Jaśków W Centrum Fitness&squash 4Active w Trzciance można skorzystać z dwóch kortów do gry w squasha. Na miejscu można wypożyczyć rakiety, piłki lub zrealizować trening z instruktorem.

SIŁOWNIA, FITNESS

7,9 km od Jaśków W centrum 4Active znajduje się również siłownia wyposażona między innymi w strefę cardio, park maszyn oraz ciężary wolne. Ponadto skorzystać można z zorganizowanych zajęć fitness, sauny lub solarium.

AQUA PARK

30,1 km od Jaśków Kryty basen a w nim: część sportowa, rekreacyjna, strefa dla maluchów, zjeżdżalnie, saunarium. Na terenie obiektu znajduje się również siłownia oraz boiska do squasha, tenisa i badmintona.

TENIS

8 km od Jaśków Na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Trzciance znajdują się trzy korty tenisowe, w tym jeden zadaszony. Wszystkie posiadają nawierzchnie z mączki ceglanej.

KINO

6 km od Jaśków W Trzciance znajduje się kameralne kino z nowoczesną, klimatyzowaną salą.

PARK ROZRYWKI JUMP EXTREME

26,7 km od Jaśków Arena trampolin, basen z gąbkami i piłeczkami, tor przeszkód, park linowy i wiele innych atrakcji dla osób szukających sposobu na aktywny wypoczynek.

GOKARTY

26,7 km od Jaśków W pełni zadaszony tor kartingowy w Pile. Dla dorosłych dostępne są gokarty o mocy 9 KM, a dla najmłodszych 4KM. Na miejscu można skorzystać również ze stołu z piłkarzykami lub darta.

BOWLING PIŁA

27,3 km od Jaśków W Pile przy hotelu Rodło znajduje się kręgielnia, w której oprócz torów do gry znajdują się sale taneczne oraz bar.

LODOWISKO

30,1 km od Jaśków Funkcjonujące sezonowo kryte lodowisko dla łyżwiarzy. Na miejscu istnieje możliwość wypożyczenia łyżew i kasków.