Atrakcje w okolicy

NASZA OKOLICA

Odkrywaj nowe, ciekawe miejsca niedaleko Teresina.

TRZCIANECKIE PLAŻE

7,9 km od Jaśków - Stara Plaża 8,2 km od Jaśków - Nowa Plaża 8,7 km od Jaśków - Logo W Trzciance znajdują się 3 plaże wraz z kąpieliskami sezonowo strzeżonymi. To miejsca do plażowania, kąpieli i rekreacji. Można skorzystać z wypożyczalni sprzętu wodnego, placu zabaw wraz z parkiem linowym dla dzieci, zewnętrznej siłowni oraz zaplecza gastronomicznego.

GOSPODARSTWO RYBACKIE TERESIN

2 km od Jaśków Na terenie gospodarstwa prowadzony jest chów i hodowla ryb. Każdy ma możliwość zakupu ryb żywych i patroszonych. Udostępnione są dwa łowiska komercyjne: karpiowe oraz pstrągowe. Dodatkowo gospodarze hodują na swoim terenie daniele, muflony oraz jelenia o imieniu "Kuba".

GOSPODARSTWO RYBACKIE W STOBNIE

18,8 km od Jaśków W tym miejscu można skorzystać z łowiska o powierzchni 3 hektarów, prowadzona jest całoroczna sprzedaż ryb żywych, patroszonych oraz wędzonych. Sezonowo otwarta jest także smażalnia ryb słodkowodnych.

PARK RYB SŁODKOWODNYCH

8 km od Jaśków Park znajduje się nad jeziorem Sarcz w Trzciance. Wzdłuż ścieżek pieszo-rowerowych podziwiać można 10 makiet ryb. Ponadto znaleźć można modele zwierząt leśnych oraz grzybów.

ŚLUZA NR 13 WALKOWICE

7,3 km od Jaśków Śluzy na Noteci stanowią zabytki hydrotechniki, śluza nr 13 została wybudowana w 1913 r.

HODOWLA KONIKA POLSKIEGO

20 m od Jaśków U naszych sąsiadów prowadzona jest hodowla Konika Polskiego. Na życzenie Gości prowadzone są przejażdżki konno lub bryczką.

ŚCIEŻKA NAD BUKÓWKĄ

11,4 km od Jaśków Ścieżka przyrodniczo - leśna, której trasa prowadzi wzdłuż rzeki Bukówki i Stawu Rychlickiego. Położona jest blisko miejscowości Smolarnia, na obrzeżu Puszczy Drawskiej. Znajduje się tam między innymi pomnik przyrody - dąb “Wojtek” o obwodzie pnia około 7,5m.

HODOWLA BYDŁA

0,6 km od Jaśków Bydło rasy Limousine na czele z bykiem o imieniu VOX oraz dolina rzeki Trzcianka.

UROCZYSKO

1,8 km od Jaśków Teren leśny w okolicach Teresina, gdzie można znaleźć między innymi meandrującą rzekę wzdłuż drogi.

SQUASH

7,9 km od Jaśków W Centrum Fitness&squash 4Active w Trzciance można skorzystać z dwóch kortów do gry w squasha. Na miejscu można wypożyczyć rakiety, piłki lub zrealizować trening z instruktorem.

SIŁOWNIA, FITNESS

7,9 km od Jaśków W centrum 4Active znajduje się również siłownia wyposażona między innymi w strefę cardio, park maszyn oraz ciężary wolne. Ponadto skorzystać można z zorganizowanych zajęć fitness, sauny lub solarium.

AQUA PARK

30,1 km od Jaśków Kryty basen a w nim: część sportowa, rekreacyjna, strefa dla maluchów, zjeżdżalnie, saunarium. Na terenie obiektu znajduje się również siłownia oraz boiska do squasha, tenisa i badmintona.

TENIS

8 km od Jaśków Na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Trzciance znajdują się trzy korty tenisowe, w tym jeden zadaszony. Wszystkie posiadają nawierzchnie z mączki ceglanej.

KINO

6 km od Jaśków W Trzciance znajduje się kameralne kino z nowoczesną, klimatyzowaną salą.

PARK ROZRYWKI JUMP EXTREME

26,7 km od Jaśków Arena trampolin, basen z gąbkami i piłeczkami, tor przeszkód, park linowy i wiele innych atrakcji dla osób szukających sposobu na aktywny wypoczynek.

GOKARTY

26,7 km od Jaśków W pełni zadaszony tor kartingowy w Pile. Dla dorosłych dostępne są gokarty o mocy 9 KM, a dla najmłodszych 4KM. Na miejscu można skorzystać również ze stołu z piłkarzykami lub darta.

BOWLING PIŁA

27,3 km od Jaśków W Pile przy hotelu Rodło znajduje się kręgielnia, w której oprócz torów do gry znajdują się sale taneczne oraz bar.

LODOWISKO

30,1 km od Jaśków Funkcjonujące sezonowo kryte lodowisko dla łyżwiarzy. Na miejscu istnieje możliwość wypożyczenia łyżew i kasków.